Hakkımızda

Yıl 1994…

Uygur Eşarp San. Ve Ltd. Şti. ipek eşarp başta olmak üzere, zamanla şal, etol ve fular çeşitleri ile sektöre kendinden emin adımlar ile giriş yapmıştır.

Uzman tasarımcılarının geleneksel ve modern kavramları, günümüz trendlerine uygun olarak ve tüketicinin talebini önemseyecek nitelikteki çalışmaları, marka yöneticilerimizin değerlendirmesi ve seçimleri ile sonuçlanmaktadır.

Tasarımları tüm altyapısı ile tamamlanan desenler, yıllardır kendi doğrultusu ve çizgisinde çalıştırdığı Avrupa’nın en ileri gelen firmalarının teknolojik olarak gelişmiş tesislerinde ülkemiz ve dünya standartlarına (TSE ve CE) uygun olarak kumaşa baskı yöntemi ile üretilmektedir.

Ugoza, söz konusu ürünlerini, düne kadar Bölge Satış Temsilcileri üzerinden Türkiye’nin dört bir yanındaki tüketicisine başarı ile ulaştırmıştır.

Yıl 2012… UGOZA 18.yaşını kutlamanın vermiş olduğu mutluluk ile ilk Showroom mağazasını açarak perakende satışa başlamış bulunmaktadır.

18.yaşımızın hayırlara ve başarılara vesile olmasını dileriz…

Sizler ile daha nice senelere

Abdullah GOLCA
UGOZA Yönetim Kurulu Başkanı


Misyon

“Tüketene kulak ver.” Sloganı ile yola çıkan UGOZA müşteri memnuniyetini ön plana alarak modern teknoloji ile insan sağlığını ve ekolojik dengeyi incitmeden, beklentiyi karşılayacak nitelikte ürünler ile her yeni sezona başarılı adımlar ile giriş yapmaktadır.


Vizyon

Literatüre yeni katılan ve kavramsallaşan “Muhafazakar Moda” sektöründe ürün gamını zirveye taşıyarak uluslararası arenada trend belirleyen ilk markalardan biri olmak. Türkiye’de ve Dünya’nın moda merkezleri başta olmak üzere satış potansiyelini geniş bir alan üzerine geliştirerek, zincir mağazalarımız ve bayilerimiz ile buluşmak. Tüketicinin değişen ihtiyaç ve beklentilerini kurumsal ağımız ile zamanında karşılayabilmek.